Oriflame Katalog

Kataloğun sağ ve sol kenarında bulunan okları tıklayarak, kataloğun sayfalarını çevirebilirsiniz. Kataloğun sayfasını büyültmek ve küçültmek için; kataloğun üzerini tıklayın

Neden Oriflame Kataloğu?

Neden mi? İşte size 10 neden:

  1. Çünkü Oriflame Kataloğu ile günlük ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünlerden lüks parfüm ve aksesuar markalarına kadar 800’den fazla muhteşem ürüne ulaşabilirsiniz. Üstelik Oriflame Kataloğuna online da takip edebilirsiniz.
  2. Çünkü her Katalog döneminde yaklaşık 20 yeni ürünü profesyonel uzmanlarımızın güzellik ipuçları ve tavsiyeleriyle size sunuyoruz.
  3. Çünkü Oriflame Kataloğu ile alışveriş yaparak yüksek kalitede ürünlere %70’e varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.
  4. Çünkü sizin için en uygun ürün hangisi bilmiyorsanız kişisel marka ortağı sayesinde en uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.
  5. Çünkü Oriflame Kataloğu sayesinde alışverişinizi evinizde kolayca yapabilirsiniz. Siparişinizi ister web sayafamızdan on-line, ister toplantılara katılarak, isterseniz de marka ortağınızı arayarak verebilir ve tüm siparişlerinizi evinizin kapısına gönderilmesini isteyebilirsiniz.
  6. Çünkü Oriflame Kataloğu ile yapacağınız tüm alışverişler %100 memnuniyet garantilidir. Nasıl mı? Mesela Oriflame ürününü aldınız, kullandınız ve memnun kalmadınız mı? 30 gün içinde iade edebilir ve paranızın tamamını alabilirsiniz. Böylece Katalog’dan yapacağınız siparişlerinizde “ya beğenmezsem” endişenizi ortadan kaldırıyoruz. Ürünün maksimum %10’unun kullanılmış olması durumunda iade politikamız geçerlidir.
  7. Çünkü Oriflame Kataloğunda beğendiğiniz bir ürün satın almadan önce Oriflame marka ortağınızdan numune ürünleri alabilir, parfümleri de Katalog’daki koku kulakçıklarına bakarak deneyebilirsiniz.
  8. Çünkü Oriflame’in Demi Moore, Monica Belluci gibi Hollywood ünlüleri ile sizler içni geliştirdiği ürünlere Oriflame Kataloğu ile ulaşabilir ve kendinizi Hollywood yıldızı gibi hissedebilirsiniz.
  9. Çünkü AB mevzuatlarına uygun olan Araştırma ve Geliştirme Merkezlerimizde en iyi doğal içerikleri ve son teknolojiyi kullanarak yeni ürünler üretiyor, var olan ürünlerimizi geliştiriyoruz ve hepsini size Oriflame Kataloğu ile sunuyoruz.
  10. Çünkü dünyamızı ve insanları önemsiyoruz. Oriflame Kataloğumuzdan satın aldığımız her ürün ile siz de destek olduğumuz derneklere ve çevreyi korumaya yönelik projelerimize destek olmanın heyecanını yaşayabilirsiniz!

Dilerseniz siz de Oriflame Ekibine katılıp çok daha büyük fırsatlarla tanışabilirsiniz!

Oriflame marka ortağınıza Oriflame’i sorun size anlatsın sizde bu fırsatlarla dolu dünyanın parçası olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesinde kullanılan görseller ve yazılar Oriflame Türkiye resmi web sitesinden alınmıştır.

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 5115624 kod numaralı Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Emine Cumur'a aittir.